درباره ما

درباره باغ ویلا

توضیح مختصر درباره ما:

سامانه جامع املاک باغ ویلا در سرخاب در مهر ماه سال ۱۳۸۳ با هدف ایجاد دسترسی آسان به اطلاعات املاک منطقه سرخاب، کرج، تهراندشت و یکپارچه سازی آنلاین سیستم جستجوی املاک در مناطق مذکور توسط مهندس ابوالفضل شاهوردی به مرحله اجرا رسید.

در مهرماه سال ۱۳۸۴ با رشد در تقاضا در جستجوی آنلاین املاک، ویلا سرخاب، زمین در سرخاب، باغ در تهراندشت و مناطق اطراف سامانه جامع املاک سرخاب و تهراندشت و مشاورین املاک منطقه بار دیگر به صورت جدی و با به کار گرفتن تکنولوژی و فناوری‌های روز دنیا به روز رسانی و پیاده سازی شد و در نهایت، سامانه املاک سرخاب، کرج و تهراندشت در فروردین ماه سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را به صورت آزمایشی در شهر کرج و در مناطق سرخاب و تهراندشت آغاز کرد.

استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌ها برای ارائه خدمات بدون تبلیغات: درباره باغ ویلا

سامانه املاک سرخاب و تهراندشت در سال‌های گذشته با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا در جستجوی املاک، با گردآوری و ساماندهی اطلاعات املاک در مناطق سرخاب و تهراندشت فعالیت خود را گسترش داد و توانست با ارائه و معرفی بیش از ۱۰۰ ملک به صورت رایگان جزئیات اطلاعات املاک را در اختیار چند هزار کاربر روزانه خود قرار دهد.

با وجود عدم تبلیغات و اطلاع رسانی بسیار محدود، استقبال مردمی بی نظیر از سامانه املاک سرخاب و تهراندشت همیشه دلگرمی برای ادامه این پروژه بوده است و ما را برای پیش‌برد هر چه قوی‌تر این پروژه و بهبود فعالیت‌ها ترغیب می‌کند.

با کمتر از گذشت یک سال از فعالیت سامانه جامع املاک سرخاب و تهراندشت، امروز این سامانه پذیرای بیش از ۹۰۰ کاربر حقیقی در روز می‌باشد که ترافیک بالایی در ماه را به همراه می‌آورد.

ما همواره به دنبال افزایش اطلاعات مفید و ارائه فایل‌های املاک در منطقه سرخاب و کرج و تهراندشت با قیمت‌های مناسب و استثنایی هستیم و در این راستا در جشن یک سالگی فعالیت سامانه املاک سرخاب و تهراندشت در بهار ۸۶، این سامانه به فعالیت آزمایشی خود پایان داد و ازین پس پذیرای تمامی مردم ایران زمین خواهد بود.درباره باغ ویلا

ما هر روز در سامانه املاک سرخاب برای بهبود این سامانه و ارائه خدمات بهتر به شما در حال تلاش هستیم و می‌خواهیم بهترین‌ها را به ساده‌ترین روش ممکن برای شما فراهم کنیم.

فروش پایان یک معامله نیست بلکه آغاز یک تعهد است…

مقایسه املاک

موردی یافت نشد
مقایسه

علاقه مندی

املاک اخیر